Social media (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Default height
da: Standardhøjde

en: Default width
da: Standardbredde

en: Profiles
da: Profiler

en: Light
da: Lyst

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
da: Ændring af størrelsen vil give billedet disse eksakte dimensioner. Det kan betyde at billedet bliver strukket eller formindsket uforholdsmæssigt.

en: Dark
da: Mørkt
