Social media (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Submit
he: שלח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Flickr
he: פליקר

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Medium
he: בינוני

en: download
he: הורדה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Standard
he: רגיל

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: MySpace
he: מייספייס

en: Vimeo
he: וימאו

en: Styles
he: סגנונות

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Google+
he: גוגל פלוס
