Social media (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Medium
sl: Srednja

en: Standard
sl: Standardni

en: Profiles
sl: profili
