Social media (7.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Medium
cy: Canolig

en: Profiles
cy: Proffilau
