Social media (7.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Submit
eu: Bidali

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Medium
eu: Ertaina

en: download
eu: deskargatu

en: Standard
eu: Estandar

en: Profiles
eu: Profilak

en: Facebook name
eu: Facebook-eko izena

en: Styles
eu: Estiloak

en: Facebook profile
eu: Facebook-ko profila

en: Facebook profile url
eu: Facebook-ko profilaren URL-a

en: Facebook profile url (brief)
eu: Facebook-ko profilaren URL helbidea (labur)

en: Facebook profile name
eu: Facebook-ko profilaren izena

en: Flickr profile
eu: Flickr-ko profila

en: Flickr name
eu: Flickr-ko erabiltzaile izena

en: Flickr profile name
eu: Flickr-ko kontuaren izena

en: Social profiles
eu: Sare sozialen profilak

en: User social media profiles
eu: Erabiltzailearen sare sozialen profilak
