Social media (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Medium
el: Μέσο

en: Standard
el: Βασικό

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Styles
el: Στυλ

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
el: Η αλλαγή μεγέθους θα δημιουργήσει μια εικόνα με ακριβείς διαστάσεις. Αυτό μπορεί να προκαλέσει παραμορφώσεις όπως δυσανάλογη έκταση (τράβηγμα) ή συρρίκνωση της εικόνας.
