Social media (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Medium
lv: Vidējs

en: download
lv: lejupielādes

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Standard
lv: Standarta

en: Profiles
lv: Profili

en: Styles
lv: Stili
