Social media (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Submit
mg: Manaiky

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Medium
mg: Antonony
