Social media (7.x-1.0-beta10) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Submit
af: Stuur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Profiles
af: Profiele
