Social media (7.x-1.0-beta10) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Submit
ca: Envia

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Region
ca: Regió

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Syndication
ca: Sindicació

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Medium
ca: Mitjana

en: download
ca: descarrega

en: Basic
ca: Bàsic

en: Standard
ca: Estàndard

en: Profiles
ca: Perfils

en: Light
ca: Clar

en: Styles
ca: Estils

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
ca: El redimensionat farà les imatges d'unes mides exactes. Això pot causar que les imatges s'estreteixin o s'estirin desproporcionadament.

en: Dark
ca: Fosc
