Social media (7.x-1.0-beta10) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Submit
is: Vista

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Region
is: Svæði

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Medium
is: Miðlungs

en: Basic
is: Einfalt
