Social media (7.x-1.0-beta10) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: px
mn: пиксел

en: Small
mn: Жижиг

en: Region
mn: Бүс

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Basic
mn: Үндсэн
