Social media (7.x-1.0-beta10) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Region
ur: علاقہ
