Social media (7.x-1.0-beta11) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Submit
bg: Запис

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Region
bg: Област на сайта

en: Medium
bg: Среда

en: Profiles
bg: Профили
