Social media (7.x-1.0-beta11) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Submit
gl: Enviar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Region
gl: Área

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Medium
gl: Medio

en: Basic
gl: Básico

en: Default height
gl: Altura da miniatura

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Standard
gl: Estándar

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Styles
gl: Estilos

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
gl: O redimensionado fará cas imáxes tomen unhas dimensións precisas. Isto pode facer cas imáxes se encollan ou estiren desproporcionadamente.

en: Dark
gl: Escuro

en: Icon set
gl: Conxunto de iconas
