Social media (7.x-1.0-beta11) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
