Social media (7.x-1.0-beta11) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
