Social media (7.x-1.0-beta12) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Medium
te: మధ్యస్థం
