Social media (7.x-1.0-beta13) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Submit
fi: Lähetä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Region
fi: Alue

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Medium
fi: Keskiverto

en: download
fi: lataa

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Standard
fi: Standardi

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Widgets
fi: Widgetit

en: Recommend
fi: Suosittele

en: Light
fi: Vaalea

en: Like
fi: Tykkää

en: Styles
fi: Tyylit

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
fi: Kuvien koon muuttaminen tekee kuvista ennaltamäärätyn kokoisia. Tämä voi aiheuttaa kuvien venymistä.

en: Dark
fi: Tumma

en: Verb to display
fi: Näytettävä verbi
