Social media (7.x-1.0-beta13) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Region
hu: Régió

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Medium
hu: Közepes

en: download
hu: letölt

en: Basic
hu: Alap

en: Default height
hu: Alapértelmezés szerinti magasság

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Standard
hu: Általános

en: Profiles
hu: Profilok

en: Border color
hu: Keretszín

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: Body background color
hu: Törzs háttérszín

en: Light
hu: Világos

en: Platforms
hu: Platformok

en: Like
hu: Tetszik

en: Styles
hu: Stílusok

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
hu: Átméretezésnél pontosan a megadott méretű lesz a kép, emiatt az aránytalanná válhat.

en: The verb to display in the button
hu: A nyomógombon megjelenő ige

en: The font of the plugin
hu: A beépülő betűkészlete

en: The color scheme of the plugin
hu: A beépülő színsémája

en: Dark
hu: Sötét

en: Icon style
hu: Ikonstílus

en: Header text color
hu: Fejléc betűszíne

en: Default header text color
hu: Fejléc alapértelmezett betűszíne

en: Profile information has been saved.
hu: A profilinformáció mentése megtörtént.

en: Remove rel attribute
hu: „rel” attribútum eltávolítása
