Social media (7.x-1.0-beta13) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Region
kk: Аумақ

en: Medium
kk: Орташа

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Twitter
kk: Твиттер
