Social media (7.x-1.0-beta13) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Flickr
mr: फ्लिकर

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
