Social media (7.x-1.0-beta13) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Submit
oc: Sometre

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Medium
oc: Mejan

en: Default height
oc: Nautor per defaut

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Standard
oc: Estandard

en: Profiles
oc: Perfils

en: Styles
oc: Estils

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
oc: Lo redimensionacionament farà los imatges d'unes mides exactes. Aquò pòt causar que los imatges s'estrechèsson o s'estirèsson desproporcionadament.
