Social media (7.x-1.0-beta13) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Small
ta: சிறியது

en: Region
ta: பகுதி

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: RSS
ta: ஆர்எஸ்எஸ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Standard
ta: தரமானது

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்
