Social media (7.x-1.0-beta14) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Submit
am: አስገባ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Region
am: ክልል

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Medium
am: መካከለኛ
