Social media (7.x-1.0-beta14) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: user
ast: usuariu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Submit
ast: Unviar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Region
ast: Rexón

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Medium
ast: Mediu

en: Basic
ast: Básicu

en: Standard
ast: Estándar
