Social media (7.x-1.0-beta14) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Small
my: အသေး

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Standard
my: စံ
