Social media (7.x-1.0-beta14) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Submit
fa: ثبت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Region
fa: ناحیه

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Medium
fa: متوسط

en: Basic
fa: پایه

en: Google
fa: گوگل

en: Standard
fa: استاندارد

en: Light
fa: روشن

en: Styles
fa: استایل ها

en: Dark
fa: تاریک
