Social media (7.x-1.0-beta15) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Submit
jv: Kirim

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Medium
jv: Sedheng

en: Basic
jv: Dasar

en: Standard
jv: Standar

en: Profiles
jv: Profil

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
jv: Ngowahi ukuran bisa ndadekaké gambar nduwéni dimensi sing baku. Iki bisa nyebabaké gambar mulur utāwā mleyat-mleyot.
