Social media (7.x-1.0-beta15) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Region
km: តំបន់

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Medium
km: មធ្យម

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
km: ការប្តូរ​ទំហំ​នឹង​បង្កើត​រូប​ភាព​ដែល​មាន​សំណុំវិមាត្រ​ជាក់​ស្តែង ។ វា​អាច​ប​ណ្តាល​ឲ្យ​រូប​ភាព​លាត ឬ​រួមដោយ​មិន​សមាមាត្រ​គ្នា​ ។
