Social media (7.x-1.0-beta15) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Submit
ku: بنێرە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Region
ku: ناوچە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی
