Social media (7.x-1.0-beta15) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Submit
sk: Odoslať

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Medium
sk: Stredná

en: download
sk: prevzatie

en: Basic
sk: Základné

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: site
sk: webstránka

en: Standard
sk: Štandardná

en: Profiles
sk: Profily

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Styles
sk: Štýly

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
sk: Tento efekt zmení veľkosť obrázkov na presné rozmery, čo môže mať za dôsledok, že budú neúmerne roztiahnuté alebo zmrštené.
