Social media (7.x-1.0-beta16) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Submit
ar: إضافة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Region
ar: المنطقة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Medium
ar: متوسط

en: Basic
ar: الأساسي

en: Standard
ar: معياري

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
ar: تغيير الحجم لا يحترم أبعاد الصورة. ما قد يؤدي إلى الحصور على صور ممدة أو مضغوطة.
