Social media (7.x-1.0-beta16) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Default height
bo: སོར་འཇོག་གི་མཐོ་ཚད།

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
bo: ཆེ་ཆུང་བཟོ་བཅོས་བྱས་ན་པར་རིས་གྱི་ཞེང་ཚད་དང་མཐོ་ཚད་ཚད་གཞི་དང་མཐུན་པ་བཟོ་ཐུབ། འདིས་པར་རིས་རྐྱོང་པ་དང་འཁུམ་པ་བྱས་ནས་ཆ་མི་སྙོམ་པར་ཡོངས་སྲིད།
