Social media (7.x-1.0-beta16) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Submit
cs: Odeslat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Medium
cs: Střední

en: download
cs: stažení

en: Basic
cs: Základní

en: Profiles
cs: Profily

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Widgets
cs: Widgety

en: Styles
cs: Styly

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
cs: Změna velikosti nastaví obrázky na přesné rozměry. To může mít za následek, že obrázky budou neúměrně roztažené nebo smrštěné.

en: Social media
cs: Sociální média
