Social media (7.x-1.0-beta16) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Default
fil: Pamantayan

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Standard
fil: Karaniwan
