Social media (7.x-1.0-beta16) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Region
ps: سيمه

en: Vertical
ps: نېغ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: Basic
ps: ساده

en: Standard
ps: معياري

en: Styles
ps: ډولونه
