Social media (7.x-1.0-beta16) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: user
sr: корисник

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Region
sr: Регион
