Social media (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
