Social media (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Preview
bs: Pregled

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Medium
bs: Srednje

en: Basic
bs: Obični

en: Profiles
bs: Profili
