Social media (7.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Small
th: เล็ก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Styles
th: ลักษณะ
