Social media (7.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
