Social media (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Submit
hr: Pošalji

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Region
hr: Regija

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Medium
hr: Srednji

en: Basic
hr: Osnovno

en: Standard
hr: Standardno

en: Profiles
hr: Profili

en: Styles
hr: Stilovi

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
hr: Promjena veličine će stvoriti sliku u točno određenim dimenzijama. Rezultat mogu biti deformirane slike.
