Social media (7.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Basic
hy: Տարրական

en: Standard
hy: Ստանդարտ
