Social media (7.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Basic
ne: सामान्य
