Social media (7.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: px
pl: pikseli

en: Small
pl: Małe

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Medium
pl: Średnie

en: download
pl: pobierz

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Standard
pl: Standardowe

en: Profiles
pl: Profile

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Widgets
pl: Kontrolki

en: Light
pl: Jasny

en: Styles
pl: Style

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
pl: Zmiana rozmiaru spowoduje przeskalowanie do podanych rozmiarów. Może to spowodować rozciągnięcie albo zwężenie obrazka bez zachowania oryginalnych proporcji.

en: Dark
pl: Ciemny

en: AddThis username
pl: Nazwa użytkownika AddThis

en: Tall
pl: Wysoki

en: Facebook profile
pl: Profil Facebook

en: Google+ profile
pl: Profil Google+

en: LinkedIn profile
pl: Profil LinkedIn

en: Twitter profile
pl: Profil Twitter
