Social media (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Submit
sv: Skicka

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Small
sv: Liten

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Medium
sv: Mellan

en: download
sv: ladda ned

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Default height
sv: Standardhöjd

en: Default width
sv: Standardbredd

en: Digg
sv: Digg(a)

en: Profiles
sv: Profiler

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Light
sv: Ljust

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
sv: Ändring av storlek skapar bilder med exakta mått. Detta kan orsaka att bilder tänjs ut eller trycks ihop oproportionerligt.

en: Dark
sv: Mörkt
