Social media (7.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Submit
be: Захаваць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Region
be: Рэгіён

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Medium
be: Сярэдні

en: Basic
be: Асноўны

en: Standard
be: Стандарт

en: Profiles
be: Профілі

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
be: Змена памераў створыць выявы згодна з дакладна ўказанымі вымярэннямі. Гэта можа выклікаць непрапарцыйнае расцягванне або сцісканне выяваў.

en: Dark
be: Цёмная
