Social media (7.x-1.0-beta6) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Medium
bn: মাঝারি
