Social media (7.x-1.0-beta6) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Region
sq: Sektori

en: Medium
sq: Mesatar

en: Profiles
sq: Profilet
